Monday, October 6, 2014

$2 Milyarlik Miami Karma Kullanım Emlak Projesi İleri Büyük Bir Adim Atti

2 milyar dolarlık Miami Worldcenter ABD'de devam en büyük özel gayrimenkul gelişmelerden biridir ve Miami-ve sadece bir önemli adım daha yakın gerçekleşme taşındı şehir büyük özel gelişmedir. Geliştirici Miami Worldcenter Associates, Falcone Grubu ve Marc Roberts oluşan bir ortaklık Cos.-son 27 dönümlük karma kullanım projesi için imar paketi ve nazım imar anlaşması Miami Şehir Komisyonu'nun onayını aldı.
Komisyon, böylece Miami Worldcenter Associates-devlet-sanat planlama ilkelerini yürütmek için önünü, yeşil ışık İlçe Özel İmar için oybirliğiyle karar verdi. Ve geliştirme anlaşması onayı dünya çapında canlı-iş-play hedef haline şehir bir atıl cebi dönüştürmek için ana planlayıcısı Elkus Manfredi Architects tarafından tasarlanan devasa proje, açık kamusal alan dahil etmek geliştirici taahhüdünü katılaşır.
Worldcenter başlangıç ​​aşaması Forbes Co ve Taubman tarafından geliştirilen lüks 765.000-kare-ayak Miami Worldcenter at Mall, içerecektir. Forbes ve Taubman zaten Macy ve Bloomingdale, sırasıyla, 120.000 metrekarelik ve 195.000 metrekarelik çapa boşlukları işgal edecek olan taahhütler garantiledi.
Bir de sadece yaya premier perakende teklifleri 90.000 metre kare ile mesire verecektir Faz; 600.000 metrekarelik fuar merkezi ile 1.800 odalı Marriott Marquis Hotel MDM Group tarafından geliştirilen; ve 1.000 konut birimleri pazar oranı daireler lüks devremülkler kadar.
"Yerel işleri onbinlerce oluşturma ve City'nin kent çekirdeğinin yeni yatırım çekilmesi sırasında gelişen perakende, konut ve ticari hedef haline çirkin kentsel 10 blok dönüşümü olacaktır Miami Worldcenter Bizim master planı," Nitin Motwani, Miami Worldcenter için Yönetme Anapara Associates, hazırlanmış bir açıklamada kaydetti.
Yerine İl Komisyon'un yeşil ışık ile, Miami Dünya Associates Worldcenter inşaatını bu yıl sonunda veya erken 2015 yılında başlaması için hazırlanıyor.

No comments:

Post a Comment