Thursday, April 25, 2013

Yabancı alıcılar Miami gayrimenkul piyasasi satışlarini artırmaya devam ediyor

Satılık konut talep ve sınırlı arz sürücü çift haneli fiyat artışı olarak Miami artmaya devam etmektedir, emlakçılar en son verileri gösteriyor. Mart ayında özellikle tek familyhomes için fiyatları yıla göre% 25.1 yıl artış ile $ 225.000 medyan fiyatı aylık% 16 ay, Emlak Komisyoncuları Miami Derneği rakamlarına göre. Bu 2005 yılında bir önceki emlak patlamasının yüksekliği bu yana tek aile evleri ortalama satış fiyatı en yüksek yüzde artıştır. Şimdi tek aile evleri ve devremülkler hem de takdir 16 ay üst üste olmuştur. Önemli ölçüde son 21 ay her artmıştır devremülkler ortalama satış fiyatı, bir önceki aya göre bir önceki yıl ve% 1.2 ile karşılaştırıldığında 167.000 $ için% 19,3 yükseldi. 'Miami emlak piyasası güçlü talep ve sınırlı arz körüklediği kapsamlı güçlendirme yaşanıyor,' Natascha Tello, Emlak Komisyoncuları Miami Derneği yönetim kurulu başkanı söyledi. Her fiyat noktasında stok düşüşler, Miami özellikleri her türlü var olan talebi yansıtan ise 'yerel pazar ay önemli sayıda için tutarlı çift haneli takdir gördü. Mevcut piyasa göstergeleri geleceğe sağlam güçlenmesine alıcı eğilimleri ve Miami'nin dünya çapında itiraz noktası ile birlikte, 'diye ekledi. Florida'da bir bütün olarak, Mart ayında ortalama satış fiyatları devremülkler için 120.000 $ tek aile evleri için 160.000 $ ve% 15.9 ile% 15.2 arttı. Tüm konut tipleri için ulusal ortalama mevcut ev fiyat Ulusal Emlak Komisyoncuları Birliği (NAR) göre, Mart ayında 184.300 $, Mart 2012 bir 11.8% artış oldu. Miami-Dade County konut satışları bir önceki yıla rekor satış düzeylerine göre Mart ayında% 2,7 arttı. Miami-Dade mevcut tek aile evleri satışları% 6,1 artarak mevcut devremülkler satışları% 0,5 arttı. Mevcut tek aile evleri eyalet çapında satış Florida Emlakçılar Endüstrisi Veri ve Analiz bölümü en son verilere göre, bir yıl öncesine göre% 9 arttı. Eyalet apartman satışları% 1.1 Mart 2012'den itibaren vardı.

1 comment:

 1. Bir kredi ihtiyaciniz var mi? Eger bir is baslatmak için bir kredi ihtiyaci var mi? Eger bir is var ve isinizi genisletmek için bir kredi gerekiyor mu?
  Herhangi bir finansal karmasa içinde olan ve bir kredi ihtiyaci? Eger borçlari temizlemek için bir kredi gerekiyor mu? Ne olursa olsun kredi sorunlari, burada 3% düsük ve uygun faiz oranlari kredi sunmak olarak yardimcidir. Bize bugün, E-posta:(garrycoleman_loanoffice@yahoo.com) Daha fazla bilgi için.

  Isim: ___________________________
  Soyadi: ____________________________
  Cinsiyet: _______________________________
  Medeni Hali: _______________________
  Adres: ______________________
  Sehir / Posta kodu: ______________________
  Ülke: ______________________________
  Dogum Tarihi: ________________________
  Kredi olarak Gerekli Miktari: ________________
  Kredi Süre: ________________________
  Aylik Gelirleri / yil: _________
  Meslek: ___________________________
  Kredi için Amaç: _____________________
  Telefon: ________________________________
  Faks: __________________________________
  Ingilizce biliyor musunuz?

  ReplyDelete