Monday, May 13, 2013

Yabanci yatirimciler Floridada gormeden ev aliyor

Gormeden ev alimini bugune kadar hayal dahi edemezdiniz? Su siralar daha hizli hareket edip istenen evi almak icin bunu yapmak gerekiyor. Yabancı yatırımcılar ABD'de gayrimenkul fiyatlarını eskisi duzeyine donmeden alim yapabilmek icin gormeden alim olayina giriyor, Toronto Star onlara baktım önce onlar internet üzerinden ev satın konum Min. Onların odak dönüm yere Florida pazar. Ve Florida evleri puan isteyen Kanadalılar Yıldız göre, içinde swooping ve görünmeyen görme evleri, yakalamaya şunlardır Asya yatırımcılardan sıkı bir rekabet ile karşı karşıya. İlgili: Bölgeyi Homes for Sale bul "Bazı Çinli yatırımcılar bile ilk uçan olmadan 35 [konağında-kınamak] birimleri satın," Toronto merkezli Florida Ev Bulucu Wayne Levy gazetesine verdiği demeçte. "Onlar bir resim baktı. Onlar kontrol yazdı. Artık bu olup bitenler." Yabancılar, özellikle Asyalılar, çünkü aciliyet gelir "paralarını koymak için güvenli bir liman olarak ABD görme," Boca Raton tabanlı Pembe Palm Özellikleri Emlakçı Shant Epremian söyledi. Bunu daha önce duydum. Biz bölgede 1 $ için satış evleri hakkında Albert Hakim, banka ait özellikleri konusunda uzmanlaşmış bir Detroit merkezli RE / MAX ajan, konuşursanız. O yabancı alıcılar bu yüzden onu çağırmak ve telefon üzerinden veya Internet üzerinde $ 1 işlem yaptığınız küçük fiyat etiketi üzerinde heyecan olsun gördü söyledi. Ama burada anlamıyorum ne: 1 $ için satıyor Bir ev genellikle oldukça harap ve büyük rehabilitasyon ihtiyacı olacak. Bankalar sadece onlar gibi ucuz bir fiyata bu evleri satıyorsanız yüzden kitaplarını, onları istiyorum. Hakim kez yabancı alıcılar aslında bir şarkı için aldım özelliklerini tur bu AOL Emlak söyledim, onlar hayal kırıklığına konum. Sadece göstermek için gider: Her zaman bir gayrimenkul yatırım kendinizi kontrol - ve iyice kontrol eve - Satın almadan önce.

1 comment:

 1. Bir kredi ihtiyaciniz var mi? Eger bir is baslatmak için bir kredi ihtiyaci var mi? Eger bir is var ve isinizi genisletmek için bir kredi gerekiyor mu?
  Herhangi bir finansal karmasa içinde olan ve bir kredi ihtiyaci? Eger borçlari temizlemek için bir kredi gerekiyor mu? Ne olursa olsun kredi sorunlari, burada 3% düsük ve uygun faiz oranlari kredi sunmak olarak yardimcidir. Bize bugün, E-posta:(garrycoleman_loanoffice@yahoo.com) Daha fazla bilgi için.

  Isim: ___________________________
  Soyadi: ____________________________
  Cinsiyet: _______________________________
  Medeni Hali: _______________________
  Adres: ______________________
  Sehir / Posta kodu: ______________________
  Ülke: ______________________________
  Dogum Tarihi: ________________________
  Kredi olarak Gerekli Miktari: ________________
  Kredi Süre: ________________________
  Aylik Gelirleri / yil: _________
  Meslek: ___________________________
  Kredi için Amaç: _____________________
  Telefon: ________________________________
  Faks: __________________________________
  Ingilizce biliyor musunuz?

  ReplyDelete