Wednesday, February 26, 2014

Bati Kiyisinin iktidardaki 5 gayrimenkul lideri

East Coast iktidardaki 5 gayrimenkul tastemakers

Onların kişileri Onların derin Influence, kıskanılacak vardır. Tüm kariyer Onların patronaj tarafından yapılmıştır - dikkatli gözleri altında Onların yüksek kuleler yükseldi. Bu beş New York ve Miami'nin gayrimenkul ve mimarlık arenalarda büyük ligler tastemakers oluştururlar. Burada, başarı ve stil Onların bireysel yolları ortaya koymaktadır.

Laurinda Spear, 63

Modal Trigger
Laurinda Spear (inset). ManhattanFotoğrafArquitetonica en Westin TimesSquare:. Patrick McMullan (inset)
Ilki: 1977 yılında arquitectonica arasında, kocası ile kurucu ortak olarak, Mızrak Miami adlı Queens Mühendislik ve Mimarlık Yüksek Okulu teetering beton plakalar AmericanAirlines Arena ve Downtown master planı watchful gelen, mimari firmanın çalışmalarını itti.
Skyline Yıldız: Onun delikli 500 Brickell Ave kınamak, Gehry gibi Miami Şehir Balesi ve Dade County Adliye Sarayı, que Dönüştürülmüş bir yolcu gemisi, şehrin peyzaj andırıyor. 2002 yılında Midtown kuleye yandığında ve onun firmanın Westin Hotel Times Square Manhattan onun çok renkli görünümünü değiştirdi.
Erken etkiler: Spear Kimin tropikal modernizm tarzını Bilgilendirilmiş Morris Lapidus, staj için. Ama onun ilk komisyon - Ailesinin Miami ev, 1975 yılında Rem Koolhaas ile tasarlanan - insanların dikkatini çekti. Flamingo-hued "Pink House" en Miami fotoğraflandı biridir.
Onun kızı, ilham perisi: kızı Marisa Fort Adams 2012 yılında firması katıldı. "Biz aynı dalga boyunda tamamen konum ve biz birbirlerinin fikirlerini enerji," Mızrak söyledi.

Jorge Perez, 64

Modal Trigger
(Ankastre) Jorge Perez. Miami, FL (Ana) Perez Sanat Müzesi
Şöhret iddia: Güney Florida Condo Kralı düşük gelirli konut geliştirme geliştirmek başladı, ama SLS Hotel & Condos, Icon Brickell ve Brickell Heights gibi projeler arkasında, Güney Florida İlgili Grubu başlatmak geçti.
Yerel BONAFIDES: Onun 40.000.000 $ bağış Latin Amerikalı Ustalar koleksiyonu rakipsiz yeni Pérez Sanat Müzesi Miami (PAMM), çapa. "Bu büyük bir kamu kurumu üzerinde bir İspanyol isim olması çok önemliydi," Perez diyor.
İlk satın alma: Perez daha 40 yıl önce sanat ilk parça aldım. "Bu bir Miro litografi oldu," Ben hatırlıyor.
Yüksek yerlerde Arkadaşlar: geliştiricisi Stephen Ross ile bir şans Toplantı şeyler başladı. Çifti İle İlgili başlatılan - ve bir 35 yıllık bir dostluk. Perez "Biz her şeyi hakkında neredeyse her gün konuşuruz." Diyor

Bjarke Ingels, 39

Modal Trigger
(Ankastre) Bjarke Ingels. (Ana) Coconut GroveFotoğrafGrand Bay Grove havuzu ve ortakalanlarda:. Stephen Voss (inset)
Üretimi sonraki: atılgan Dane Rotterdam Rem Koolhaas 'OMA atölyesinde iki yıl geçirdim, ve belki onun protégées en üretken-olmuştur. Ingels 'firması BIG, sen binalar 625 W. 57th St at ve Harlem 125. Caddesi üzerinde gidiş var, ve ben de Miami, Mexico City, Hamburg, Kopenhag ve Bakü'de projeler var.
Eserlerinde: Eleştirmenler Coconut Grove ingels 'konut projesi "büküm ikizler" diyoruz; Belki mesajı yakındaki Grove Park tasarımı olan akıl hocası-açık-rakip Koolhaas içindir. Onun iki cam ve taş kuleler 12 metre yüksek pencereler ile 96 konut konut, 20 öykü artacak.
Kolay yeşil olmak: medya meraklısı mimar factotum heyecan uğruna sürdürülebilirlik inanıyor, ama. "İnsanlar bahçede bir yaşam ya da şehirde bir hayat arasında seçim yapmak zorunda değil mi," Ben Oxford'da bir 2009 TED Talk bir mest izleyici söyledi."Her ikisi de olabilir."
Ben vaaz ne pratik: hevesli bir bisikletçi, ben onun Manhattan ve Kopenhag ofislerine bisiklet var ve son zamanlarda Arjantin üç haftalık bisiklet turu döndü.

Valerio Morabito 39

Modal Trigger
(Ankastre) Valerio Morabito. South BeachFotoğraf(Ana) MORABITO en Beach House8:. Stephan Goettlicher
Bariz varisi: Morabito'ya ve evlât İtalya'da ikinci büyük genel yüklenici firmadır. Ama ona yıldız statüsü verdi Manhattan'ın Upper East Side kendi ev yenileme oldu. Kapalı yüzme havuzu ile konağında son zamanlarda 26.000.000 $ satıldı. "Bu sevgi bir çalışma oldu," ben diyor. "Ben kendim için herşeyi sıfırdan bina gibi."
Eser: Ben ekonomik kriz sırasında, Miami sahilinde bir arsa satın almış ve Beach House 8. haline dönüyor - sekiz özel konutlar Collins Caddesi üzerinde diğer üstüne yığılmıştır. 2.600 metrekarelik evlerde mermer sarılır.
Ekibi rüya: Ben büyük bir fırsat gördüğünde, ben bir konferans görüşme yaptığı dört ana yatırımcılara alır. Bunlardan biri que 55 katlı Miami'nin Epic Hotel & Residences geliştirilen emlak kralı Ugo Colombo, CMC Grubu başkanı olduğunu.

Horacio ledon, 47

Modal Trigger
(Ankastre) Horacio ledon. Miami Beach Edition'da at (Ana) Residences.
Büyük Satıcı: Son 11 yıl içinde, bu Miami yerli gayrimenkul 1 milyar dolar sattı.Geçen yıl, ledon o Florida pazarlama geliştirme başkanı ve New York'ta üst düzey yönetici ortak Douglas Elliman taşındı.
Midtown usta: 2004 yılında, Wynwood ledon baktı ve potansiyel gördüm. Ben diyor "Bir risk meraklısı olarak, ekonomik boşa Wynwood 56 dönümlük railyard yer alan Midtown Miami, satan, en profesyonel kariyer tanımlayan olarak öne çıkıyor".
En sevdiğim çocuk: Miami Slaughter Evi ve sürüm, ekli Ian Schrager ve John Pawson gibi kayan yazı isimler ile, ledon en Çoğu zaman alıyor, ancak Park Grove, Coconut Grove, ona en gurur verir. "Bu tamamlanmadan Ne Zaman olarak sosyal ve kültürel dünyanın en iyi mahalleler ile kurulması eşit, diğer ikisi gibi Coconut Grove tanımlayan olacak." Tasarımı Rem Koolhaas 'OMA stüdyo gereğidir. Ayrıca onun kadrodaki: Shore Club A Reimagining bu sonbaharda başlaması.
Anneler en iyisini bilir: Bir tek bir çalışma anne tek çocuğu olarak, ledon annesi bir iş ahlakı telkin. "Ben hala bekarım neden Muhtemelen bu!"

No comments:

Post a Comment